Göztepe Tel : 0216 573 58 68

Hakkımızda

Hakkımızda Özet Bilgiler.

İstanbul evden eve nakliyat firması 1968 yılında Kadıköy’de kurulmuş bir firmadır. Göztepe evden eve nakliyat müşterilerine sunduğu kaliteli güvenceli hizmetleriyle taşımacılık sektöründe  sektörde araç ve ekip filosunu   genişleterek kara yolu genel müdürlüğünde  k3 k1 k2 c2 yetkili taşıma belgelerini almaya hak kazanmıştır. Bin nakliye firması öncelikle sahip olması gereken taşıma tecrübesi en az 10 yıl olmalıdır ve bu tecrübe ile yola çıkarak araç ve personellerini yönetmelidir. Biz nakliye sektöründe çok eski bir firma olduğumuz için bir işi kafamızda canlandırarak ne kadar malzeme ne kadar personel, gerektiğini iyi biliyoruz her zaman titiz ve temiz çalışmak için elimizden geleni yapıyoruz.

göztepeevdenve.net.araç5Uysal Nakliyat olarak siz değerli Göztepe müşterilerimize en iyi modern taşıma çözümleri üreterek son derece kaliteli kurumsal nakliye hizmetleri sunuyoruz biz 48 yıldır nakliye sektöründe olan bir firmayız 1968 yılından beri sizlere sunduğumuz güler yüzlü taşıma hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize sigortalı tam teşekkürlü nakliye hizmeti sunuyoruz. Tam teşekkürlü nakliye hizmeti öncelikle şunlardan oluşur.

  1. Evinizde taşıma ekibimiz gelene kadar normal günlük yaşantınıza devam ediyorsunuz ve taşıma ekibimiz geldiğinde eşyalarınızı çatalınızdan kaşığınıza kadar her şeyi topluyor ambalaj yapıyorlar.
  2. Eşyalarınız yeni evinize gittiğinde evinizin tüm eşyalarını tek tek raflara dizip sizlere teslim ediyorlar.

Firmamız aynı zaman da geniş araç filosu ile Türkiye’nin 81 iline 7/24 kesintisiz şehirler arası evden eve nakliyat ev ofis taşıma işlemleri yapmakta olan firmamız her zaman müşterisine en kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın geçmişi 1968 yıllarına dayanan bir firma olarak hemen hemen İstanbul en eski nakliye firmalarından biridir. Bir ev taşımanın insanların üzerinde oluşturduğu piskolojik stres ve yorgunluğu ancak ekip halinde taşımaya başladığımız zaman üzerinizde strese son diyoruz.

Top