Göztepe Tel : 0216 573 58 68

Göztepe Nakliye

Göztepe evden eve nakliyat hizmetlerinde gelişmiş modern çözümler ile sizlere 1968 yılından bugüne taşıdığımız kurumsal taşıma hizmetleri ile  bugünde sizlere kaliteli kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. firmamızın geniş araç filosu ve deneyimli elemanları ile sizlere kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Göztepe nakliye işlerini yaparken öncelikle ev işlerinizi tamamlayıp taşıma işini en sona bırakın ve sonra firmamız ile iletişime geçin taşınacak eşyaların miktarını ve kat oranlarını bildirerek taşıma günü için randevu alın ve taşıma günü bekleyin. Taşıma günü firmamızdan talep ettiğiniz araç ve personeller istediğiniz saatte kapınızda olacak ve taşıma saati geldiğinde taşıma işine başlamak için sizinle iletişime geçerler.

göztepeevdneevenakliaytaTaşımaya önce paketlemede başlarlar evdeki eşyaların paketlemesi işin en zor ve zaman alıcı kısmı diye biliriz, Paketleme aşması yapıldıktan sonra, mobilyaların demontesi personellerimiz  tarafından titizce yapılır ve mobilya parçaları tek tek kalız pat patlar ile kaplanır taşınmaya hazır bir hale getirilir.

Daha sonra kırılacak eşyaların toplanması ve ambalajı hijyenik tek kullanımlık beyaz kağıtlar ile yapılıp kolilere tek tek kırılmayacak bir şekilde yerleştirilir.  Bu aşamalar bittikten sonra yani evin tüm eşyaları taşınmaya hazır hale getirildikten sonra taşıma başlanır.

Firmamız tüm taşıma işlerinde ekip halinde çalıştığı için taşıma aslında işin en kolay yanıdır bizim için bir personelimiz araç içi eşyaların dizilimini yapar araç içi eşya dizilimi çok önemlidir hareket anında eşyaların oynamaması için güzel bir şekilde  yerleşmesi gerekir mobilya parçalarının tek tek ip ile araç içinde bağlanması gerekir. Bunların dışında klan personellerimiz ise eşyaları titiz bir şekilde araca taşırlar. Göztepe asansörlü nakliyat,  asansörü olmayan yüksek katlı binalarda firmamız 15. kata kadar çıkan dıştan kurmalı  asansörü ile eşyalarınızı evden direk araca taşınıyor.

Tags: , , ,

Related posts

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Caddebostan evden eve nakliyat, sektöründe günümüzde evden eve taşımacılık çok fazla talebin olduğu ve diğer...

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadaiye Ev Taşıma, işlerini firmamız uzun yıllardan beri uygun ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır.  2015...

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe mahallesinde ev ofis eşyalarınızı taşımaya talibiz ! Firmamız siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarını...
Top